Віталій | 2019-12-24 18:13:42

ОКР

Я живу в Полтавській області. Я лікувався в Полтаві, але мені пояснили, що вони не зможуть допомогти. Що вживаючи антидепресанти, я можу тільки послабити розлад. Але малоймовірно щоб його мені вилікували. Сімейний лікар порадив звернутися до Києва в колишню лікарню Павлова до Юнди Леоніда Івановича, що він допоміг багатьом пацієнтам з різними проблемами. Хотів би дізнатися про цей розлад, про шанси на виліковність, тому й звернувся до он-лайн консультації. Можливо кого порекомендуєте з лікарів та і які шанси на виліковність.

Ответы врачей 2

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Стандартною формою допомоги є психотерапія, наприклад, психодинамічна чи когнітивно- поведінкова. Деяким людям допомогають антидепресанти. Що ще Вас цикавіть? Шукайте психотерапевта у найблидчому великому місті. Призначення внтидепресантів та т.і. - тут впорається будь-який психіатр, "на місці".
Стовбург Ярослав Владимирович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Госпитальная 18 Клиника психиатрии
Телефон: 521 84 88 38067 756 24 22
Вам уже порекомендовали, обращайтесь