Оксана | 2019-12-21 15:52:26

Постійна нудота. Що робити?

Доброго дня. Вже не знаю, до якого лікаря звертатись...проблема полягає в тому, що вже більше року мій син (19 років) дуже погано почувається: слабкість,швидка стомлюваність,відсутність апетиту, дуууже часта нудота і рвота (не залежно від прийому їжі), періодично підвищується температура (37,3-37,8) тримається по кілька днів,потім пропадає...почало випадати волосся... схуд...Були у кількох сімейних лікарів, гастоентерологів, неврологів,паразитологів...здавали кілька разів повний пакет найрізноманітніших аналізів, ковтав зонд,УЗі робили не раз, брали жовч на аналіз(дуод.зондування). Робили МТР голови, КТ грудної клітини... Пропили кілька курсів від глистів... За результатами обстеження - застой жовчі і практично все...Пропили купу призначених лікарями ліків, а дитина почувається так само - нічого не може їсти, бо нудить і рвота. Що робить? Наперед дякую за відповідь

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте все эти анализы, показали результат нормы? Тошнота и рвота постоянная или в определенное время суток? Сколько весит мальчик?