Максим | 2019-12-18 15:05:03

Нефрологія

Доброго дня! Вік -25 років. Останні декілька днів помітив що зменшився денний діурез до 200-250 мл в день., також постійно булькочить вода у шлунку , навіть зранку коли води ще не пив (на Узд сказали, що в черевній порожнині рідини не має). Набряків лікар не помітив, хоча є певні синці під очима. Щодо інших ознак, то я ще з дитинства весь час мерзну в руки і ноги, навіть коли достатньо тепло і понижена температура 35,5. Заг.Ан.сечі: питома вага (1018); білок (сліди); лейкоцити (2-4 в п/з); еритроцити (відсутні); епітелій плоский (0-2 в п/з); бактерії (+); Слиз (++); оксадати(+); циліндри та циліндроїди (відсутні). Заг.ан.крові: лейкоцити 9,5; еритроцити 4,71; гемоглобін 142; тромбоцити 257; лімфоцити(Lymph) 41; лімфоцити(абс.) 3.94; моноцити 7; еозинофіли -2; нейтрофіли паличкоядерні - 5; сегментоядерні 45. Біохімія крові: Креатинін - 89; сечовина - 7; холестирин - 4,32; цукор - 4,5; сечова кислота - 339; білірубін 13,9; АЛТ - 15,9; АСТ - 16,6. Електроліти: К - 4,03; Na - 130; Cl - 91; Ca - 0,98/0,93 Заключення Узд: уз.картина пієлонефриту і сечокам'яного діатезу. Екскреторна урографія: ЧМС обох нирок не деформованіж; контрастовані на 10хв. на рівні L1-L2 зліва та L1-L2 справа. Сечоводи не звиті, не розширені. Сечовий міхур без видимих паталогічних деформацій, контрастований на 10хв. Лікар отримавши аналізи відпускає мене і говорить, що все добре. Прописав 5НОК на 5 днів і нефродол на місяць. І ось я помітив, що коли приймаю нефродол діурез нормалізується, правда сеча стає практично безбарвною. Але як тільки я перестаю приймати нефродол, діурез одразу знову зменшується до 200-250 мл в день (я спеціально заміряв, щоб не помилитись). Не знаю, що тепер робити йти до іншого лікаря і знову здавати всі аналізи? Чи може це буде щось гормональне? Починаю переживати і думати, що в мене хронічна ниркова недостатність.

Ответы врачей 1

Иванов Дмитрий Дмитриевич
Адрес: г. Киев, Украина, Дорогожицкая, 9, НМАПО им. П.Л.Шупика, зав.каф.
Телефон: 050 4448788
ниркової недостатності при таких аналізах бути не може. Треба знати Ваш баланс випитою і виділеної рідини