Настя | 2019-12-15 15:29:15

Прищі в інтимній зоні

Після місячних відчула дискомфорт в інтимній зоні. Почався свербіж. Потім з'явилися прищики. На даний час відчуваю набряк і печіння, коли миюсь. Іноді свербіж. Прищики тверді, і вже ніби підсихають. Температура тіла нормальна. Більше нічого не турбує. Статевий партнер був один.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте. Возможно вы использовали новые средства личной гигиены, (тампоны, прокладки, чашу) или что либо не привычное и пошла аллергическая реакция