Іван | 2019-12-12 19:23:36

Перший секс в дружини

Добрий вечір! Я одружився із дівчиною ій 26 років... живемо вже 5 місяців... вона боїться першого сексу і недопускає мене в середину... що порадите робити?... я незнаю що з цим робити...

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте стоит сходить вдвоём на консультацию к психотерапевту, что бы вам помогли разобраться в этой проблеме