Саша | 2019-12-09 19:08:54

Висока температура

У чоловіка 50років третій день температура тіла 38-39.8 , відсутня закладеність носа ,і біль у горлі . Є лише незначний сухий кашель . Чи можна застосовувати антибіотики при температурі? Як краще лікуватися??

Ответы врачей 3

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Сдайте общий анализ крови развернутый + СРБ. И с результатами обратитесь на консультацию к доктору.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо температура більше 3х днів і немає виділень з носу обов'язково показатись лікарю для виключення бактеріальних хвороб, антибіотик без огляду не призначається! Будьте здорові!
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, нет антибиотик не нужно. Обильное питье, противовирусные препараты. И осмотр врача.