Крістіна | 2019-11-27 17:07:25

Що це може бути

щоранку виникає кашель, але незначний, та одразу нудить , я не хворію , нічого не болить, тільки от як комок в горлі зявляється і нудить, покашлюю декілька разів , може знудити, а може просто бути ця давка і все, напротязі дня може виникнути таке ще декілька разів, що це може бути?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте сколько вам лет? Проходили ли вы обследование? Или хотя бы осмотр специалиста? Гастроэнтеролога?