саша | 2019-11-26 10:53:26

папиломи

доброго дня я би хотив би взнати якій дієвий препарат щоб прибрати папиломи зі статевого члена

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго дня, перш за все потрібен огляд лікаря, для того щоб оцінити стан, кількість, розмір та місце розташування папілом! На данний момент існує багато методів, можно видалити за допомогою лазеру, або радіоволновим методом.