Віктрія | 2019-11-24 11:56:38

Термінова контрацепція після ПА

Добрий день, відбувся незахищений ПА, щоб не завагітніти випила гінепристон, але після їжі через 1 годину. Як зрозуміти, що таблетки подіяли і чи треба випити ще 1 таблетку для надійності??

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Для збереження ефекту контрацепції слід утриматися від вживання їжі за 2 години до застосування препарату та 2 години після нього.