Андрій | 2019-11-23 01:50:05

Дискомфорт

Добрий вечір! Останнім часом почав відчувати сильний дискомфорт, пов'язаний з тим що не можу сидіти на парах та в машині спокійно. Переслідує відчуття, що раптово хочу по маленькому в туалет. 100% проблема пов'язана з нервовою системою та мозком, оскільки підсвідомо розумію, що потреба відвідати туалет відсутня(5 хв. тому сходив), стрес відсутній, але фейкові сигнали є регулярно. Через це не можу керувати автівкою, єдине що рятує, це рух пішки і на великі дистанції. Якось так. Що це може бути, як уникнути ?

Ответы врачей 1

Коляда Елена Юрьевна
Адрес: г. Киев, Украина, Частная практика (включая онлайн-практику)
Телефон: 096 153 21 96
Доброго дня, Андрію. Щоб зрозуміти причину виникнення фейкових сигналів, потрібно звернутися за психотерапією особисто, краще за місцем проживання. З повагою Олена Коляда