Ірина | 2019-11-21 00:26:49

Пмс

Добрий день, допоможіть, будь-ласка, розібратись в чому проблема. Кожен раз за тиждень до критичних днів починається рвота, також може бути під час критичних. Здавало гормони, робила УЗД, ніби все в нормі. Також була на консультації в терапевта, гастроентеролога, ендокринолога, гінеколога, суттєвих відхилень не знайшли. Таке триває 5 років, руки опускаються...

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте гормоны сдавали на какой день менструального цикла? Прописывали ли вам какое либо лечение?