Софія | 2019-11-20 13:29:00

Біль

Доброго дня.Питання таке,болить анальний отвір уже декілька днів,при сидінні,інколи при ходьбі і також при випорожнення.Сьогоднні замітила трошки крові.Чи це серйозна причина для хвилювання?

Ответы врачей 2

Специалист
Добрий день.Краще за все ,посетіть проктолога. Після чого (після якого фактора) з`явились скарги? Імовірно,гостра анальна тріщина,але це припущення потребує уточнення. Є підвищення температури,біль в животі? Спробуйте поставити ректальні свічи анузол та проктоглівенол крем для облегчення самопочуття.Але посетіть проктолога.
Специалист
Добрий день.Краще за все ,посетіть проктолога. Після чого (після якого фактора) з`явились скарги? Імовірно,гостра анальна тріщина,але це припущення потребує уточнення. Є підвищення температури,біль в животі? Спробуйте поставити ректальні свічи анузол та проктоглівенол крем для облегчення самопочуття.Але посетіть проктолога.