Михайло | 2019-11-20 13:11:51

токсокари

Доброго дня,підскажіть будь-ласка,в мене інколи бувають такі приступи як сильне головокружіння,знесилення,іноді терпне язик,майже як втрата свідомості але ще не втрачав свідомість, в крові в мене виявили токсокари: 5.425. можливо ці токсокари так впливають?дякую

Ответы врачей 1

Боброва Ирина Анатольевна
Адрес: г. Киев, Украина, Центр семейной медицины УЛДЦ
Телефон: 044-492-34-80
Такі скарги не є характерні виключно для токсокарозу. Вони бувають при багатьох різноманітних патологічних станах: гіпертонічна хвороба, дисциркуляторна енцефалопатія, церебральна ангіодистонія, нейроінфекціі, остеохондроз шийного відділу хребта та інші. Приходьте на консультацію (запис по тел. 492-34-80 /81). Виявлені поки лише анамнестичні антитіла...