Ніколетт | 2019-11-18 17:11:39

Акне, прищі

Добрий день! Мені 17 р. у мене дуже жирна шкіра, акне, прищі і висипання. я вже попробувала все, нічого не допомогло. Що робити? (я вже була до дерматолого, але нічого конкретного не сказала, просто пити багато води) ми здали аналізи, У мене все добре..

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Значить "попробувала" Не все, якщо не допомагає. Кожна хвороба має свій діагноз та свій протокол лікування. Почитайте тут 2, 3 та 4 статті - babushkin.ltd.ua/page2.html