Вячеслав | 2019-11-16 18:03:46

Камни

Доброго дня. Запитання наступне. В четвер зранку прокинувся від болей в правому боці, які періодично повторювались через хвилин 20-30. Звернувся в лікарню, пройшов УЗИ (дані на зображенні, зроблені в суботу). На даний момент проводиться лікування препаратами "но-шпа, налбуфін, діацеф". Що б могли сказати по данному лікуванню, чи можна очікувати позитивний результат і коли. Камінчик не виходить вже третій день

Ответы врачей 1

Люлько Сергей Владимирович
Адрес: +380675000249 www.LiulkoMD.com.ua (персональный сайт) Киев, Центр урологии, ЛДЦ "Добробут", ул. Семьи Идзиковских, 3
Если камешек еще не вышел, то тогда его желательно подробить.