Уляна | 2019-11-15 19:32:27

Біль під правою груддю

Добрий вечір.Турбує біль під правою груддю,але не у самій груді,а як в грудній клітині.Сам по собі він не турбує,лише коли торкаюся тієї ділянки або лежу на животі.Що це може бути і куди потрібно звернутися?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте тяжело провести диагностику без осмотра. Необходимо обратиться к семейному доктору на осмотр. Для того что бы он смог назначить консультацию другого доктора