Христина | 2019-11-14 20:17:26

Затримка

Доброго вечора! Два місяці тому я почала курс лікування акне, почала приймати таблетки Ciscutan (діюча речовина Ізотретіноін) В перший місяць у мене був збій циклу (почались значно раніше і були мізерними) Цього місяця у мене були підозри про вагітність, тест показав негативний результат. Критичні мали б вже початись. Так от питання: це у мене збій через таблетки і критичні просто припинились, чи я все ж вагітна ( а на негативний тест повпливали власне ті таблетки)?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, какой срок задержки менструации ? Рекомендую сдать кровь на определение уровня ХГЧ!