Юрій Хівренко | 2019-11-14 13:08:26

Запис на прийом

Як до вас потрапити на прийом. У Львові з травня лікую дружину в ендокринологічному центрі Острозького 1. ПОЛЬКОРТОЛОН приймає. Зараз вже проблеми з серцем 110-120 ударів у спокійному стані.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Насамперед, доброго дня! Якщо Ваше звертання стосується конкретно мене, то Ви можете приїхати на прийом в Український науково-практичний центр ендокринної хірургії (Київ, Кловський узвіз, 13а). Найближчий прийом у вівторок 26 листопада, потім - 19 грудня (потрібно за 3-5 днів до цього телефонувати 0677926247).