маріна | 2019-11-13 22:18:03

гострий біль

сильний біль з правого боку, внизу. віддає в нирку. коли нажимаю справа або зліва, то віддає і болить ще більше. минулого місяця робила УЗД, була підозра на кісту. що порадите робити прямо зараз? чи можна медикаментозно вирішити проблему?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте небходим осмотр и узд , это может быть и проблемами из-за кисты и симптомом при других патологиях. Рекомендую осмотр