Ростислав | 2019-11-13 12:57:01

Вилазить вузол на анусі

Вилазить вузол при випорожнні,що робити,чи допоможуть свічки

Ответы врачей 1

Луцик Андрей Петрович
Адрес: г. Киев, Украина, Национальный медицинский университет, кафедра Хирургии №1; Проктологический центр Украины; Клиника «Обериг»
Телефон: (097) 398-33-54
Доброго дня, якщо у вас випадає не тромбований вузол, то свічки не допоможуть. Якщо у вас трормбоз внутрішнього вузла, то консервативне лікування ефективне. Вам потрібно звернутись на консультацію до проктолога для уточнення діагнозу та вибору адекватного методу лікування