Гужевский Игорь Витальевич | 2019-11-12 14:16:16

Колінні суглоби

Доброго дня, я вже писав за артроз 1 ступеня. Це показали рентген знімки, лікар травматолог порекомендував укол вартістю 3200 грн, інший лікар порекомендував це не робити бо ще молодий організм, щоб не було звикання. Їхати в Київ не маю можливості. Турбує часте відчуття втоми у суглобах і інколи хрускіт, минулого року декілька днів ледве міг зігнути коліна через біль

Ответы врачей 1

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Описанные Вами жалобы не совсем вписываются в проявления артроза 1 ст.