Мирон | 2019-11-08 22:37:49

Біль в горлі

Доброго вечора! Дуже потребую консультації з лікарем,4 день підряд доручає біль в районі горла,дивився в дзеркало гланди ніби норм,горло теж,пробував пальпацією біль зразу за гландами, не комфортно робити глотки,і поміняв температуру 37.1,думав може зв'язано з простудою,чи випив щось хододне газоване,купив терафлю,випив і до ранку пройшло,потім знову почало... Що це може бути...

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день! Возьмите Тантум Верде № 20, по 1 таб рассасывать до 4 раз в  день. Можно полоскать антисептиками. Если будет оставаться дискомфорт, тогда обратитесь к доктору.