Ганна | 2019-11-08 12:16:50

рибна кістка

Добрий день. Півтора тижні тому їла смажену рибу. В горлі застряла мала кістка. Пожувала хліб, ніби пройшло. Але через 2 дні, після пиття води, кістка дала про себе знати. Через пару днів вона пропала. Зараз з"явився дискомфорт у горлі та, як мені здається, у стравоході. Болю, температури, рвоти чи неприємного запаху нема. Лише неприємне відчуття, ніби щось застрягло, відрижка та періодична печія в області грудей. Що це може бути? І чи може така кістка нашкодити внутрішнім органам?Дякую

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте. вам необходимо обратиться на осмотр к врачу гастроэнтерологу и сделать ФГДС это обследование поможет выяснить место нахождение кости!