Настя | 2019-11-07 18:01:16

Вагітнісь

Доброго дня! Зараз 10 День затримки місячних. Тиждень назад зробила тест, показав легеньку ругу полоску,на наступний день знову. Через три дні купила інший тест, електронний він показав 1- 2 тижні .Груди стали називатися і збільшились, базальна температура перед місячними трималась 37-37,1 Вчора з'явилися темно жовті виділення і тягнучі болі в попереку.. Сьогодні вранці з'явились має усі кров'яні виділення. Після походу в туалет виділяється кров згустками і біль В животі і попереку спазмуюча Сьог одні робила УЗД і в матці вагітності не знайшли Що це може бути?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, необходимо наблюдение. Возможно беременность слишком малого срока!