Аліна | 2019-11-06 13:38:12

Висипи на шкірі

Добрый день, мене вже другий місяць турбують ці висипи, я лікувалася, але мені не допомогло, лікарка выписала курс лікування на 10 днів, я пройшла цей курс, але результат такий самий, ці прыщики сильно сверблять, особливо після душу, що ви можете порадити?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Якщо це алергія на воду чи миючі засоби, то потрібно рідше митися, змінити миючі засоби. Хронічні шкірні захворювання лікуються, згідно діагнозу по протоколу.