Богдан | 2019-11-05 16:50:06

Лікування гіпотериозу

Доброго дня, Володимир Іванович. Чи будете Ви приймати у вівторок 12,11,2019 на Кловському узвозі, 13А? Чи можливо з Вами домовитися про прийом о 10-тій годині на цю дату? Потрібна Ваша консультація як професіонала. Якщо є можливість призначити консультацію раніше, я буду тільки - за. Дякую Вам.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! На жаль 12 листопада на прийомі не буду. Планую на 26 листопада. Прошу писати на [email protected]