Світлана | 2019-11-05 15:36:12

Краплі Пілокарпін

Добрий день! Підкажіть будь ласка після лазерної корекції зору (близорукість) для укріплення мязів ока чи капають краплі Пілокарпін? Краплі Пілокарпін та Pilocarpine hydrochloride це одні й ті ж самі краплі? У них різні допоміжні речовини Пілокарпін (борна кислота, натрію тетраборат, вода для ін’єкцій) ; Pilocarpine hydrochloride (метилпарагідроксибензоат (ніпагін) (Е 218), метилцелюлоза, вода очищена) Чи можна користуватися будь-якими з них?

Ответы врачей 2

Красуцкий Виктор Иосифович
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Димитрова, 5 Б, Главный врач офтальмологической клиники 'Эксимер'
Телефон: (044) 238 68 00
Доброго дня! Ми не призначаємо інстиляції міотиків ( у даному випадку пілокарпін). З метою підвищення резервів акомодації рекомендовані навпаки циклоплегіки - цикломед, тропікамід, іріфрін.
Прохвачева Елена Станиславовна
Адрес: г. Киев, пр. Бажана, 12А, Клиника лазерной хирургии АИЛАЗ.
Телефон: 066-302-21-64
Доброго дня. Після лазерної корекції використовують краплі тільки за призначенням лікаря. Отже, якщо лікар не призначив Пілокарпін, то використовувати його неможна. Цей препарат призначається суто за показаннями, бо має побічні ефекти.