Лилия | 2019-11-05 13:17:39

Гиникология

Доброго дня, допоможіть будь ласка . Дуже болить живіт і поясниця як перед місячними , а до них ще 15 днів , вже 3 дня болить. Вже 3 місяця йдуть з затримкою місячні на тиждень затримуються , і зранку нудить вдень дуже хочу спати завжди змучена . З хлопцем ведем незахищене статеве життя буває що і в мене кінчить . Чи можу я бути вагітною? Адже місячні є , але і живіт росте незнаю від чого, можливо якась хвороба?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, делали ли вы тест на определение беременности? В индивидуальных случаях бывает такое что при беременности еще идет менструация.