Татьяна | 2019-11-02 07:34:50

Син не чує батьків

Добрий день. Сину 6 років, ходить до школи. Я з маленького віку намагалася виховувать його впевненим і відкритим, завжди домовлялася, враховувала його думку і чоловіка намагалася так налаштовувати, але у років 4.5-5 ми зіштовхнулися із проблемою: щоб наш син нас почув нам треба разів 5 повторить(зі слухом все добре) він просто не реагує, будь яке наше прохання щось зробити чи час займатися він відразу починає скиглить. Дуже не хочеться псувать стосунки з ним адже загалом усе добре, і мені не хочеться кричать на нього, але часом я просто зриваюся. І як діять далі я не знаю...

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день.Гіперопіка та гіперконтроль формує у дитини або повну бездіяльність і безініціативність. Або агресію. В залежності від типу нервової системи. Встановіть дитині чіткий режим дня. Врахуйте, що дитина цьому віці основну частину дня має гратися. І заняття розвиваючі і гуртки,якщо їх забагато, будуть мати прямо протилежний очікуваному, результат. Дитина ще до школи зненавидить навчатися. У дитини в цьому віці мають бути вже сформовані уявлення про кордони дозволеності. Правила мають бути. При цьому обов'язковими для усіх членів родини. А не лише для дитини. Правила мають підтримуватися всіма і завжди. Інакше дитина швидко вчиться маніпулювати дорослими. Коли дитина живе в спокійній обстановці, має режим дня, знає що їй можна якщо ні, вона почувається в безпеці. І не пручається вимогам. Удачі.