Олена | 2019-11-01 16:11:20

щитовидна залоза

добрий день! підкажіть, що означають показники лабораторних досліджень: ТТГ - 5,08, Т3 - 3,47, Т4 - 0,907, ат-ТПО - більше 600,0. Це дифіцит йоду в організмі? наскільки це серйозно? чи можливо це нормалізувати? мені 29 років, вагітність на дуже ранньому строку

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Показники аналізів означають, що у Вас аутоімунний тиреоїдит із субклінічним гіпотиреозом. Ваша щитоподібна залоза не продукує потрібну для першого триместра вагітності кількість гормонів. Тому може постраждати плід. Вам необхідно розпочати прийом тироксину (наприклад, препарат Еутирокс) в дозі 25 мкг за 45 хв до сніданку і через 3 тижні повторити аналіз крові на ТТГ. Крім того, рекомендую прийом холекальциферолу (вітаміну D) в дозі 2000 МО і також через 3 тижні зробити аналіз на вміст вітаміну D в крові. Йод до хвороби не має важливого значення.