Анна | 2019-10-30 11:04:44

Консультація

Добрий день! У моєї мами рак молочної залози. У 2003 році провели мастектомію і 10років була ремісія. В 2013році стався рецедив, мамі зробили біобсію і вона була на експерементувальному лікуванні, приймала летрозол. В січні 2018р, погіршився стан і вона прийняла курс хіміотерапії паклітаксел. Її виписали із лікарні в червні 2018р. З травня 2019 в неї почався кашель на рентні змін немає, але її знову пропонують експерементувальне лікування, я б хотіла з вами проконсультуватися онлайн, якщо можна. Інші документи можу завантажити на пошту

Ответы врачей 1

Бондарук Ольга Сергеевна
онколог, лучевой терапевт
С мая месяца ничего не делали? На рентгене может не быть изменений, необходимо делать КТ