Іванка | 2019-10-30 09:54:14

Захриплість

Доброго дня! В моєї мами була ангіна з кашлем і практично зразу захриплість голосу. Лікувалась майже 2 тижні, 5 днів приймала антибіотик. Все ніби пройшло, але після лікування пройшло 5 днів і голос знову захрип. Горло як при ангіні не болить, але голос захриплий і є сухе покашлювання. Мама колишній вчитель, тепер на пенсії. Що робити?

Ответы врачей 2

Ковальчук Николай Петрович
Адрес: г. Черкассы, Украина, бул. Шевченко, 179
Телефон: (0472)50-00-85, +380674987087
У вас хронічний тонзиліт. Рекомендовано промивання лакун мигдаликів
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Гомеовокс рассасывать по  2 таб каждый час ( 8 часов). Голосовой режим. Щелочные ингаляции с содой буфер, 3-4 раза в день.