Марія | 2019-10-28 17:56:04

Вагітність

9.10.19 почалися виділення не такі як менструація коричневого кольору лиш два дня , це не було схоже на менструацію, тому що менструація в мене переважно 5-6 днів і з болями в животі, а тут тільки пройшли такі виділення і без болю.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, делали ли вы тест на определение беременности? Есть ли задержка? Необходим осмотр и узд органов малого таза!