Марія | 2019-10-28 17:24:47

Проблема з місячними

Добрий день . В березні в мене вперше почалися місячні . Спочатку вони були регулярні не болючі та не відчутні. А згодом все змінилося місячні стали не регулярні , відчутний біль в животі та в середині бедр. А останьою краплею стало те , що сьогодні в мене 2 раз за цей місяць почалися , ще й дивного коричнового кольору , та відчутна слабкість в руках. Я дуже хвилююся.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго дня, скоріше за все у вас вiдбувся гормональний збiй, в силу вашого вiку, вам необхiдно звернутись до лiкаря гiнеколога на огляд. Та зробити аналiзи. Пiсля чого можна буде встановити причину такого стану.