Оксана | 2019-10-28 07:16:35

Підвищений пролактин

Доброго дня, Володимире Івановичу! Мені 38 років. Дитину вже давно не годую. Аналіз крові показав пролактин 115, також ТТГ - 3,13, вільний Т4- 14,46. Для пониження пролактину п'ю Алактин по 1/2таб. через кожні 3 дні, всього маю випити 4 таблетки. Але вже після прийому 2 таблеток відчуваю побічні дії- головний біль, понижений тиск, нудоту і легке запаморочення. Прошу сказати, чи потрібно продовжувати лікування, чи може вже припинити? Дякую.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго дня. Спочатку необхідно знизити ТТГ до 2,5, перевірити антитіла до ТПО, вітамін Д, ще раз зробити пролактин після зниження ТТГ. Потім в разі потреби МРТ ГОЛ.МОЗКУ і вже далі алактин... (відповідь лікаря Володимира Івановича)