Марія | 2019-10-27 18:30:07

Вагітність

В мене був статевий акт 24.09.2019 і коли мала початися менструація почалися червоно коричневі виділення тільки два дня і без болів, після виділень через пару днів робила тест показав негаивний результат сьогодні вже 27.10.2019 і почался болі в грудях , в низу живота і почалися такі виділення як молочниця , але трішки інші, що це може бути вагітність чи щось інше? Чи може після зачаття через місяць тест показати правильний результат? Дякую.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, стоит сделать еще один тест на определение беременности, или сдать кровь на определение уровня ХГЧ.