Вікторія | 2019-10-26 11:17:14

Свербіж тіла

Дуже сильний свербіж тіла Після того як почухаю з‘являєтся пухирці ніби від жалу кропиви чи від укусу комара Чухаєтся включно все тіло потім набряки Пила таблетки від алергії не допомогають Слідкую за гігієною тіла все ок ,але ці пухирці не проходять і все більше загострюются Все починаєтся з тобою що поколює в певному місці я розчухаю і потім ці пухирці

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Крапивниця. До лікаря, якщо не проходить від самолікування.