Наталя | 2019-10-21 21:27:48

Вагітність

Був статевий акт з перериванням в фертильний день, через 2 дні овуляція. Зараз затримка 19 днів. Тест негативний. Відчуваю біль внизу живота як перед менструацією, болить поперек, є видимі прищики на сосках, інколи дуже хочеться їсти їжу і солону і солодку разом, є висипи на обличчі, плюс ще до того всього появилась молочниця. Чи може це бути вагітність? Дякую.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго дня, виключити наявність вагітності можливо тільки після огляду та узд органів малого тазу. Коли ви робили тест на вагітність?