Тетяна | 2019-10-18 19:59:35

Вагітність

Доброго вечора! 5 місяців назад з чоловіком почали пробувати зачати дитину, і у мене розладився менструальний цикл! То раніше починається то затримка. У цьому місяці почались на 4 дня раніше, йшли один день, при тому що у мене менструація іде 5 днів!! що порадите?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Звернутись на огляд до лікаря гінеколога, та зробити аналізи для того щоб, виявити можливо є проблеми в гормональній панелі.