Юлія | 2019-10-18 10:57:58

Випорожнення дитини

Доброго дня! Дитині 2 місяці. Не може покакати, дві доби не мала дискомфорту, а на третю почала тужитись і плакати. Допомогаю газовивідною трубкою (тільки тоді коли дитина тужиться і плаче). Що робити щоб дитина какала сама? Чи не звикне вона до того що я допомагаю газовивідною трубкою? Дитина на грудному вигодовуванні, я дотримуюсь дієти. Така проблема 2 тижні.

Ответы врачей 1

Школьник Мария Васильевна
ревматолог, педиатр
Адрес: Диагностический центр Лекарь г. Биробиджан (www.lekardv.ru), амбулаторный прием пациентов
Здравствуйте, необходимо разобраться в причинах возникновения подобного состояния, подробнее о причинах возникновения запоров можно почитать здесь: www.baby.ru/consultation/question/1968920214/. Рекомендую обратиться за консультацией к педиатру, по результатам осмотра будут даны индивидуальные рекомендации.