Наталія | 2019-10-03 15:18:32

Різні болі в голові

Доброго дня. Допоможіть, будь ласка. Третій місяць турбують різні болі в частині голови та обличчя: біль в ушах, головна біль, "шпигає" в ушах, обличчі, голові, "стріляє" в зуби (зуби мудрості є давно), скули. Простими словами, задіяна вся голова. на початку хвороби боліла шия, іноді здавлювало діафрагму. Проходила наступне лікування і діагностику: Імет (тиждень) Німесил (днів 10) Мовіназа (два тижні) Ларфікс (два тижні) Фінліпсін (протягом двох місяців, 400) Нейромідин (зараз), раніше теж приймала 10 днів Келтікан (зараз), раніше теж приймала 10 днів Вітаміни В (1,5 місяців) Нейробіон Мільгама Вітаксон Мазі (місяць) Фастум гел Діклофенак Діклак гель Уколи (5 днів): траумель, кокарніт, діскус комбозітум Капельниці (5 днів) ксефокам, парацетамол, дімедрол, спазмалгон Масаж, магніт (5 днів) Аналізи і мрт в нормі Порадьте подальше лікування. Дякую!

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318
Невозможно назначить лечение, не зная диагноза. В Вашеи случае я не могу заочно ничего посоветовать.