Ірина | 2019-10-03 14:46:12

порушення сну

Дівчинка 5 років. З народження маємо незрозумілі проявлення під час сну. Засинаємо орієнтовно в 22.00 спимо до 02.00. потім в режимі закритих очей дитина проявляє рухи ногами стукає об биьця ліжка та руками, повзає в своєму ліжку, при цому не розмовляє. Такий поцес відбувається до 04.00 потім втихомирюється і спить до 07.00

Ответы врачей 2

Манько Елена Владимировна
психолог детский, логопед
Добрий день. Це питання до невролога, психіатра. Якщо вас бентежать лище ці прояви, то зафіксуйте на відео рухи кілька днів, щоб можна було робити висновки. І звертайтеся до спеціалістів, які вказані вище, адже така поведінка під час сну нетипова і варто провести дослідження кори головного мозку, електроенцефалограмму, томограмму тощо під час бадьрості та глибоких чи поверхневих фаз сну, щоб з'ясувати які відділи мозку збуджені і викликають такі рухи/повзання.
Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Доброго дня. Я б порадила два кроки. перший- консультацію дитячого психо-невролога. Або спеціаліста по сну. І друггий- народний, піти з дитиною у церкву, поставити за неї свічку. Похрестити, порадитися з Батюшкою. Удачі.