Наталія | 2019-10-03 13:38:56

Автоімунний тироідіт

Випадає волосся, погіршилась пам‘ять, відчуття кому на шиі. Здала аналізи, пройшла УЗД, заернулась до лікаря, яка призначила мені пити йосен, я повідомила, що 2 місяці п‘ю йосен, лікар відповіла, що якщо вже так хочете рриймайте Еутирокс 50 по 1/2 таб. на протязі 2 місяців. Підкажіть будь ласка, чи адекватне лікування при таких аналізах (фото додаю). Дякую.

Ответы врачей 1

Таран Лилия Федоровна
эндокринолог
Адрес: г. Киев, МЦ 'Универсальная клиника 'Обериг''
Телефон: [email protected]
Добрий день! Вірогідно, у Вас виявлено аутоімунний тиреоїдит із незначно зниженою функцією щитовидної залози - субклінічним гіпотиреозом. Поскільки у вас є скарги, які можна прив"язати до гіпотиреозу, що прийом Еутироксу може бути доцільним з контролем ТТГ через 2 міс. Якщо ТТГ нормалізується і покращится загальний стан, стан волосся, то можна пов"язати дані гормональні порушення і скарги. Якщо ТТГ буде в нормі, а симптоми без змін, то, вірогідно, симптоми не пов"язані. Доцільно паралельно приймати Йосен. Подальша тактика залежить від динаміки ТТГ та загального стану.