Аліна | 2019-10-01 18:08:46

Дитина не розмовляє

Доброго дня! Нашій донечці 2.10 років і вона досі неговорить, і таке враження що нехоче. Говорить декілька слів та звуків, спілкується жестами та звуками оу.... розуміє все, прохання виконує, але займатись неохоче, особливо якщо у неї невиходить. Весела, але уперта. В садочку різниться зі своїми однолітками, займається в садочку по своєму бажанню. Місцеві лікарі кажуть що це не страшно буде говорити. Я дуже переживаю. ЩО РОБИТИ???

Ответы врачей 1

Слюсарь Татьяна Алексеевна
психолог детский
Адрес: г.Киев, ул.Смоленская 31/33 "Центр речи - речевой центр"
Телефон: 050-843-31-08
Доброго вечора. Обов'язково пройти консультацію логопеда, щоб не проґавити проблему з недорозвитком мовлення. Чекати небажано. Звертайтесь у центр мовлення на Шулявці 0948293391