Ольга | 2019-10-01 17:32:09

Щитовидна залоза

Доброго дня. Мені 27 років і постійно нерегулярні місячні. Здала гормони щитовидної залози. І такі результати- антитіла до тиреопероксидази 10.0 IU/ml (0.01 - 35), тиреотропний гормон 0.81 mlU/ml (0.4 -4), тироксин вільний (FT4) 10.3 pmol/L (11.5 - 22.7). Чи потрібне мені якесь лікування? Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Таран Лилия Федоровна
эндокринолог
Адрес: г. Киев, МЦ 'Универсальная клиника 'Обериг''
Телефон: [email protected]
Добрий день! По результатах аналізів лише знижений Т4 вільний при нормальному ТТГ. Це не свідчить про гормональні порушення, може бути при нестачі йоду. Доцільно приймати препарати йоду, наприклад, Йодомарин 200 мкг 1 раз на добу 3 міс. можна через 3 міс проконтролювати показники. Порушення МЦ не пов"язано з даними лабораторними відхиленнями. Необхідно здати аналіз крові на репродуктивні гормони (3-5 день МЦ в 8 ранку): пролактин, 17-оксипрогестерон, індекс вільного тестостерону. з результатами звернутись до гінеколога та/чи ендокринолога.