Світлана | 2019-09-30 21:40:18

Затримка місячних 20 днів

Доброго часу доби! У мене затримка місячних 20 днів, вагітності немає (негативні тести), тягне в паху попереду з лівої сторони (тягнучий біль) та "віддає" в ліву литку, з'явилася молочниця. Мій гінеколог зробив мені УЗД органів малого тазу і не виявив ніяких запалень, він сказав, що за результатами огляду та наявними симптомами скоріше за все у мене гормональний збій та порадив мені приймати прогестерон (але наразі я годую маленьку дитину грудьми і не дуже хочу переривати годування на час лікування). Що це таке зі мною може відбуватися? Чи розпочинати мені приймати виписаний прогестерон чи можна спочатку пройти якесь обстеження, якщо так, то які аналізи необхідно здавати? І чи можливо якими-то народними методами викликати місячні?

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте, какой возраст ребенка? Был ли восстановлен менструальный цикл после родов?