Таня | 2019-09-16 13:54:39

Субклинический гипотиреоз

Добрий день. Дівчинці 14 років. Збільшена щитовидна залаза. Результат аналізів такий АТТГ >4000, АТПО - 227,9, ТТГ - 6,95, Т4 вільний - 1,05, Т3 вільний 3,52. Лікар рекомендує приймати L тироксин. Чи можна врегулювати за допомогою харчування без гормону. Дякую за відповідь.

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Потрібен клінічний огляд. Немає інформації про вагу, менстр.цикл, наявність патології ЩЗ в родині в багато іншого. Необхідний аналіз на вітамін Д, конкретні розміри та ехострутура ЩЗ. Потім можна рекомендувати лікування