Марія | 2019-09-13 12:12:37

донорська яйцеклітина чи своя

Доброго дня. Не виходило завагітніти, звернулися в клініку. По аналізах чоловіка єдиний варіант ЕКО. В мене УЗД показало дуже гарний оварільний запас але толку з того ніякого. 1 спроба - 4 клітини, на 3 день три, на підсадку залишилася одна гарної якості. В результаті завмерша вагітність (аналіз лишня 14 або 22 хромосома). 2 спроба - зупинили стимуляцію тому що росли лише два фолікула. 3 спроба - 5 яйцеклітин з них запліднилося 4 до п'ятого дня не дожила жодна. Рекомендують донорську яйцеклітину. Що робити? Хочеться рідної дитини а тянути нема куди. Мені вже 42 роки

Ответы врачей 1

Билышко Александр Витальевич
акушер-гинеколог, репродуктолог
Адрес: МЦ "Мати та дитина" город Киев.
Телефон: [email protected]
Добрый день. Необходимо провести кариотипирование супружеской пары. Какой АМГ и ФСГ у вас? Вы проводили генетическое исследование эмбриона?