Тарас | 2019-09-08 15:45:17

Консультація з приводу лікування

Доброго дня! 06.12.17 року мене було прооперовано в ІНХ ім. Ромоданова з приводу видалення пухлини головного мозку. Контрольні МРТ які робив кожні 3 місяці показували добрі результати, але 30.08.19 вночі в мене стався епілептичний приступ. За порадою місцевого лікаря-невропатолога зробив ЕЕГ, РЕГ, та МРТ головного мозку. Також лікар приписав мені наступні препарати КАРБАМОЗЕПІН 0.2х2раз/день на протязі 3міс. НОРМОВЕН 1х2раз/день аспаркам+дакарб 3 раз/тижд. на протязі 1 міс. Хотів у Вас запитати доцільність данного лікування? Моливо щось потрібно додати чи прибрати, оскільки мій лікар пішов на лікарняний і я не моу з ним проконсультуватися. НАДСИЛАЮ ВАМ РЕЗУЛЬТАТИ СВОЇХ ДОСЛІДЖЕНЬ

Ответы врачей 1

Чемересюк Инна Георгиевна
Адрес: г. Одесса, Украина, ул. Ак.Заболотного, 27, Одесская ОКБ, кафедра неврологии ОНМУ
Телефон: (8048)7500318
Нужны данные ЭЭГ