Наталія | 2019-09-07 04:51:57

Дифузний аортослероз на УЗД серця. Що це означає?

Доброго дня, Констянтине Івановичу! Жінка, 48 років, вага норма. На УЗД серця - дифузний аортосклероз +. Також підсилений кровотік: диастолічна функція ЛШ (пік Е - 156 см/с (Н 44-100 см/с), пік А - 135 см/с (Н 20-60 см/с)); V max LVOT - 130 см/с (Н 70-110 см/с), V max ЛА - 127 см/с (Н 60-90 см/с). LVOT (діаметр) - 20 мм. Максимальний градієнт тиску АО - 9,3 мм рт. ст. Максимальний градієнт тиску ЛА - 6,4 мм рт. ст. Тахікардитичний гіперкінез. Систолічна функція не підсилена. Це перші ознаки ішемії? В анамнезі - гіпертонія 2 ст. Чи все ж дані УЗД серця пов'язані з щитовидною залозою (є вузли в обох частках і гіперплазія), також підвищується паратгормон + виражений дефіцит вітаміну Д. Щиро вдячна за консультацію!

Ответы врачей 1

Саражин Константин Иванович
Адрес: г. Черкассы, Украина, ул. Мечникова, 25.
Телефон: 380472322443
Ні, це не ознаки ішемії. Швидше зміни при артеріальній гіпертензії.